07-08 Maja 2016 zapraszamy do Lądka Zdroju na kolejny Rajd Amatorski. Będzie to druga runda Amatorskiego Rajdowego Pucharu Ziemi Zachodniej, której malownicze trasy będą przebiegały na terenach Gmin Lądek Zdrój oraz Kłodzko.

Dla zawodników i kibiców przygotowaliśmy 8 odcinków specjalnych o łącznej długości  ponad  43 km i niespełna 120 km odcinków dojazdowych podzielonych na dwa dni rajdowej rywalizacji:
07.05 – OS 1,2 – Ołdrzychowice Kłodzkie – Jaszkowa Górna ( 6 km )
08.05 – OS 3,5,7 – Trzebieszowice – Skrzynka ( 3,8 km )
OS 4,6,8-  Radochów – Lądek Zdrój ( 6,7 km )

Tradycyjnie Start oraz Meta Rajdu odbędzie się na Rynku w Lądku Zdroju, gdzie tym razem nie zabraknie cateringu oraz dodatkowych atrakcji – również dla najmłodszych kibiców.

Dodatkowo gwarantujemy elektroniczny pomiar czasu, wyniki online oraz dzięki wsparciu Pana Burmistrza Romana Kaczmarczyka dostępne będą dwie kamery LIVE, dzięki którym będzie można na żywo oglądać to co dzieje się na rynku oraz na fragmentach odcinków specjalnych ( LIVE STREAM ).

Wpisowe dla zawodników będzie wynosiło 470 zł i zapisy ruszają w niedzielę 10.04.2016 jak zawsze przez formularz zgłoszeniowy dostępny wraz z regulaminem na naszej stronie www.rajdowakotlina.pl

Dodatkowych informacji można uzyskać na naszym facebookowym profilu: Rajdowa Kotlina.

Ponadto gwarantujemy świetny rajdowy weekend spędzony w Lądku Zdroju.

Serdecznie zapraszamy zawodników i kibiców,

Rajdowa Kotlina
Bielawska Grupa Motosport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *