Sezon Rajdowego Pucharu Ziemi Zachodniej 2017 dobiegł końca i postanowiliśmy z Wami uczcić cały ten rok pełen rajdowych emocji. Dlatego 16.12.2017 serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników, kibiców, fanów rajdów samochodowych do Lądka Zdroju na Lądek Dla Kibiców o puchar burmistrza Lądka Zdroju.
” Rajdowa Kotlina Super Stage ” – tak nazwaliśmy odcinek ulicami miasta powinien przypaść do gustu kierowcom, a już na pewno kibicom. Trasa podobna do oprzedniej edycji jednak tym razem o innej konfiguracji, w każdym miejscu kibice zobaczą tego samego zawodnika min 2 razy i co najważniejsze będzie ,, beczka „.
Odcinek ze względu na charakterystykę Lądka Zdroju nie mogliśmy wydłużyć w żadną stronę więc postanowiliśmy pozostać na tym niewielkim fragmencie, jednak wierzymy że zabawa i tak będzie przednia:)
Podobnie jak na poprzedniej edycji można wziąć udział samochodami nie posiadającymi klatki bezpieczeństwa!!! również jednym samochodem może startować dwóch zawodników!!!
Przewidywany koszt wpisowego: 200 zł
Puchar Burmistrza Lądka Zdroju za najlepszy czas na ” Rajdowa Kotlina Super Stage ” czeka na zawodników, którzy w swojej klasie zdobędą najlepszy czas odcinka w jednym z trzech przejazdów. Czasy odcinków nie będą sumowane!!!
Dodatkowo puchar za najlepszy czas również zostanie przyznany w klasyfikacji generalnej. A jeżeli ktoś myśli o rozgrzewaniu publiczności to przewidujemy puchar za najlepiej wykonana „beczkę”.
Tak więc 16.12. 2017 serdecznie zapraszamy do Lądka Zdroju na Lądek Dla Kibiców 2017.

Pozdrawiamy,
Rajdowa Kotlina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *