LĄDEK DLA KIBICÓW 2017

LISTA STAROWA (PDF)

HARMONOGRAM (PDF)

REGULAMIN (PDF)

Sezon Rajdowego Pucharu Ziemi Zachodniej 2017 dobiegł końca i postanowiliśmy z Wami uczcić cały ten rok pełen rajdowych emocji. Dlatego 16.12.2017 serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników, kibiców, fanów rajdów samochodowych do Lądka Zdroju na Lądek Dla Kibiców o puchar burmistrza Lądka Zdroju.
” Rajdowa Kotlina Super Stage ” – tak nazwaliśmy odcinek ulicami miasta powinien przypaść do gustu kierowcom, a już na pewno kibicom. Trasa podobna do oprzedniej edycji jednak tym razem o innej konfiguracji, w każdym miejscu kibice zobaczą tego samego zawodnika min 2 razy i co najważniejsze będzie ,, beczka „.
Odcinek ze względu na charakterystykę Lądka Zdroju nie mogliśmy wydłużyć w żadną stronę więc postanowiliśmy pozostać na tym niewielkim fragmencie, jednak wierzymy że zabawa i tak będzie przednia:)
Podobnie jak na poprzedniej edycji można wziąć udział samochodami nie posiadającymi klatki bezpieczeństwa!!! również jednym samochodem może startować dwóch zawodników!!!
Przewidywany koszt wpisowego: 200 zł
Puchar Burmistrza Lądka Zdroju za najlepszy czas na ” Rajdowa Kotlina Super Stage ” czeka na zawodników, którzy w swojej klasie zdobędą najlepszy czas odcinka w jednym z trzech przejazdów. Czasy odcinków nie będą sumowane!!!
Dodatkowo puchar za najlepszy czas również zostanie przyznany w klasyfikacji generalnej. A jeżeli ktoś myśli o rozgrzewaniu publiczności to przewidujemy puchar za najlepiej wykonana „beczkę”.
Tak więc 16.12. 2017 serdecznie zapraszamy do Lądka Zdroju na Lądek Dla Kibiców 2017.

Pozdrawiamy,
Rajdowa Kotlina